loading
HLEDÁM PRÁCI!
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

O Společnosti

Cílem společnosti Zetka-MB  s.r.o. je vybudovat silnou a tradiční  organizaci  v oblasti agenturního zaměstnávání a personálních služeb. Společnost patří mezi dlouhodobě nejlépe hodnocené agentury v České republice.

Již v roce 2004 získala společnost povolení od MPSV o dočasném přidělování zaměstnanců. Zetka-MB s.r.o. je jednou z mála agentur, která svojí činnost dokázala dokumentovat a 31. 7. 2007 obdržela od certifikační společnosti Euro Cert CZ a.s. certifikát  ISO 9001:2000.

JSME NEJDÉLE PŮSOBÍCÍ SPOLEČNOSTÍ ZABÝVAJÍCÍ SE DOČASNÝM PŘIDĚLOVÁNÍM ZAMĚSTNANCŮ V MLADÉ BOLESLAVI

V současné době společnost působí především v automobilovém průmyslu a ostatních strojírenských odvětvích. Našimi obchodními partnery jsou jak nadnárodní korporace, tak i menší soukromé podniky, jež jsou úzkými subdodavateli společnosti ŠKODA AUTO a.s.. Vážíme si důvěry našich obchodních partnerů, a proto se maximálně snažíme vyslyšet jejich potřeby.

Společnost ZETKA-MB s.r.o. nechce být jen dodavatelem či zprostředkovatelem práce. Cílem společnosti je, stát se partnerem, pomáhat na cestě k úspěchu, ať už se jedná o úspěch Vaší společnosti, Vaší pracovní kariéry, nalezení rovnováhy mezi pracovním a osobním životem či vše dohromady.

S našimi obchodními partnery se snažíme vytvářet partnerský vztah, postavený na vzájemné důvěře, přispívající k plnění vytyčených cílů.

S více než desetiletou historií v agenturním zaměstnávání a personalistice víme jak čelit výzvám v lidských zdrojích. Můžeme Vám dát to, co potřebujete. Díky propracovanému systému personalistiky, široké databázi uchazečů, spolupráci s Úřady práce a v neposlední řadě díky naší specializaci a profesionalitě jsme připraveni řešit Vaše personální problémy.

Partneři

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo